У ці вихідні запрошуємо вас на екскурсії Євгена Осауленка – одного з найдосвіченіших екскурсоводів музею, блискучого знавця художньої культури Заходу і Сходу.

Мистецтвознавець за освітою, Євген Осауленко розпочав роботу в Музеї Ханенків 17 років тому. Він є автором низки грунтовних екскурсійних розробок: “Міфи і легенди Давньої Греції у творах зібрання Музею Ханенків”, “Італійське Відродження”, “Біблійні та житійні сюжети в європейськом у мистецтві” та ін. До поля особливих інтересів Євгена Осауленка належить культура і мистецтво буддизму – на цю та суміжні теми пан Євген веде цілу серію авторських екскурсій азійськими залами музею.

Людина енциклопедичних знань та риторичного хисту, Євген Осауленко регулярно проводить суботні та недільні екскурсії о 12 та 15 годині дня.

Розклад на ці вихідні:

Субота 20 лютого:
12:00 Музей Ханенків: європейська колекція та візантійські ікони 6-7 ст.
15:00 Музей Ханенків: скарби азійського зібрання музею.

Неділя 21 лютого:
12:00 Любовні історії в Музеї Ханенків. Європейська колекція.
15:00 Буддизм: історія, доктрина, практика, мистецтво

Вартість – 25 гривень.