Чи ви знаєте, яка робота відбувається за лаштунками музею? Які загадки минулого «закодовані» в картинах, фрагментах тканин, тендітних порцелянових статуетках? Чому дослідження тривають так довго? Чи завжди науковець знаходить те, що шукає і які несподіванки чекають його на цьому шляху? Як це взагалі відбувається? А головне – для чого все це потрібно?

Про музейну «наукову кухню» розповідає експериментальна виставка в Музеї Ханенків «ART&SCIENCE. НАУКА ПРО МИСТЕЦТВО». У фокусі проекту – мистецький детектив із «зав’язкою, слідчими діями та щасливим фіналом». Адже музейний експонат сам по собі є «мовчазним», а дослідники часто надто занурені у вузькопрофесійні деталі. Сподіваємось, нам вдалося їх «розговорити».

Виставка присвячена дослідженням творів з колекції музею, що тривали протягом останніх років. На вас чекає розповідь про Принцесу Дейзі, художника в костюмі «гофтромпетера», загадки «скриньки нареченої», срібні кола «чінтамані» та інші таємниці старих майстрів.

Вхід на виставку: 20 (дорослі), 10 (студенти), 5 (пенсіонери та школярі) грн