Шановні відвідувачі, у зв’язку з державними святами експозиція азійсього мистецтва не буде працювати з неділі 19-го червня по вівторок 21-го червня включно.

Експозиція європейсього мистецтва разом з виставкою “Врятовані скарби Італії” буде працювати без вихідних днів. Крім того, графік роботи музею на час виставки продовжено до 20:00 (каси до 19:30). Виставка триватиме до 26-го червня включно.

Дуже просимо взяти до уваги, що з метою дотримання температурно-вологісного режиму в залах необхідно здійснювати короткочасне провітрювання з 15:00 до 15:30. Задля цього о 14:45 вхід на виставку призупиняється до 15:30.

Вартість вхідного квитка: 70 грн для дорослих (30 грн вартість квитка до західної експозиції, в якій експонується виставка + 40 грн вартість комерційної виставки), 37 грн для студентів та 22 грн для школярів та пенсіонерів.

Так як щонеділі для школярів та студентів у музеї безкоштовний вхід до експозиції, вартість вхідного квитка становитиме 10 і 20 грн відповідно.