Дорогі колеги-музейники, щиро запрошуємо цієї п’ятниці, 1 липня о 17:00 на чергову Музейну зустріч, що з ініціативи Управління музейної справи та культурних цінностей цього разу відбудеться в Музеї Ханенків!

Зустріч присвячена методичній діяльності музею на прикладі діяльності відділу науково-методичної роботи Чернігівського історичного музею імені В. В. Тарновського. Даний структурний підрозділ не схожий на жоден з відділів чи секторів будь-якого музею. Він поєднує у собі всі складові діяльності сучасного музею: від формування колекції до створення самої музейної інституції чи виставки. Старший науковий співробітник цього відділу, кандидат історичних наук Микола Горох поділиться своїм досвідом роботи методиста в обласному музеї. Він зупиниться на основних етапах створення експозицій у музеях різних видів та форм власності, розкаже про проблеми, з якими зіштовхуються автори експозиції, про взаємини у трикутнику музейник-замовник-художник, проаналізує сучасний стан народних музеїв Чернігівщини.

Запрошуємо долучатися!

Контактна особа: 0977547740, Юлія.