СВІТ ПОЕЗІЇ

Літературна зустріч в Музеї Ханенків

Величезна скарбниця поезії зі Сходу містить образи
та духовні ідеї, часом немислимі для західного розуму.

Цієї п’ятниці, 9 вересня о 14:30 в рамках виставки “Де душа живе без страху: Світ творчості Рабіндраната Тагора “, ми сердечно запрошуємо вас пригадати життя  й творчість трьох знаменитих східних поетів: середньовічного перського містика Джелаладдіна Румі (1207-1273) та двох письменників 20-го століття: Рабіндраната Тагора –  першого не-європейця лауреата Нобелівської премії, та Халіла Джебрана (1883-1931) – видатного лівано –американського митця й письменника.

Їхня життєлюбна мудрість, здатність проникнення в суть людської природи, дух толерантності й захоплення красою та вічним продовжують надихати світ.

Винятковий культурний захід пошанують присутністю високоповажні панове Посли трьох країн: Індії, Ірану та Лівану. Вони читатимуть поезії Тагора, Румі та Джебрана в оригіналах, у супроводі перекладу.
Вхід вільний.