Японські арт сніданки з Ольгою Адам

Сто краєвидів за коротку мить

У запалі

намалювали хмари

Мацуо Басьо

Японський живопис сумі-е здавна вважається гарним засобом налаштуватись на хвилю внутрішньої гармонії із зовнішнім світом, або дзен-живописом. Музей Ханенків, де зберігається найбільша в Україні східна колекція, та художниця Ольга Адам, яка вивчає сумі-е понад десять років, пропонують проект практичного знайомства зі східною культурою у новому цікавому форматі — «Японські артсніданки». Раз на місяць по суботах усі бажаючі зможуть спробувати цю легку і поетичну медитацію з пензлем в руках під звуки японської поезії і музики в залах затишного музею. У програмі також бесіди про легенди і традиції країни сакури, ліплення нецьке, створення вишуканих предметів декору таких як повітряні змії, ліхтарики, листівки тощо. Програма розрахована на дорослих та дітей від десяти років, зацікавлених в цій темі.

Знайомство з іншою культурою завжди збагачує новими знаннями й дарує нові враження. Знайомство з культурою Японії  – це занурення до особливого світу єднання природи і людини, де мініатюрність, камерність, увага до точки і лінії сусідить з емоційністю й рухом. А вже якщо доторкнутися до японського мистецтва на практиці – ефект отриманого натхнення або релаксу може бути подвійним.

Перше заняття відбудеться у суботу, 29 жовтня, о 12:00

Вартість: 50 грн + вхідний квиток