Виставка пропонує не лише побачити, але й осмислити суперечливі стосунки людини і алкоголю, відображені у пам’ятках історії та мистецтва. Мистецтво виразніше та відвертіше за слова розповідає про почуття, відношення й поведінку людей щодо п’янких напоїв. Художні твори відкривають нам, чого саме людство шукало у вині. А без цього знання годі й сподіватися мудрості, яка здавна і повсюди визнається ідеалом у поводженні з хмільним.

Відібрані для виставки 70 творів музейної колекції представляють широку панораму почуттів, переживань, ідей, норм і ритуалів, пов’язаних з алкоголем у різних цивілізаціях Європи та Азії. Декілька унікальних експонатів відкриють публіці місце України, яка завжди знаходилася на перехресті культурних та хмільних традицій, а нині теж робить свій цивілізаційний вибір.

Вартість вхідного квитка:
дорослі – 20 грн