Ви знаєте, що таке Музей Ханенків? Уявляю, що Ви скажете. Що це – сила-силенна різного мистецтва, прекрасний дім-палац і прикольні екскурсоводи. Так воно й є, тим паче, якщо Ви – нечакл або, як кажуть у Британії, магл. Тобто переконаний “нечарівник”.
Але якщо Ви маєте бодай краплину віри у надприродне й приховане – все по-іншому. Тоді у Вас є шанс потрапити до таємничої Школи чарівників, яка невидимо діє в Музеї Ханенків. Адже там стільки фантастичних істот! Конепринци й птахолюди, дракони й сирени, дівчата-примари, що нишком вислизають з картин, і медіуми-ворожки, а ще… могутні чарівники-ілюмінати! Знавці алхімії й віщування, китайського мистецтва Ци-гун й зіллеваріння давніх ацтеків.
На Різдво, коли учні роз’їжджаються по домівках, директорка Школи проф. Вогнедара Будивітер організовує День відкритих дверей. Лише для вибраних охочих. Вам має бути від 7 до 11 років і Ви маєте бути готові до різних несподіванок. Приємних. Звісно, якщо шкільний привид-розбишака поводитиметься штивно.
Хотіли б потрапити? Зателефонуйте 2353290 і запитайте Пані Людмилу.  Пароль: “школа чарівників”.
Вартість програми: 150 грн
4 та 5 січня о 11:00 та о 14:00