Японка: таємниці ліричної душі.
Майстер-клас з традиційного живопису сумі-е

Художниця Olga Adam зачарована образом японської жінки, яка схилилася над листком паперу з пензликом в руці. Ольга сама створила чимало таких малюнків і тепер пропонує шанувальникам мистецтва спробувати створити їх разом із нею. Ви дізнаєтесь, як сховати зображення у ієрогліфах. А також, як його там віднайти! Крім цього, темою заняття стане традиційна японська лірика вака. Тож ви не лише навчитеся малювати жіночу фігуру у кімоно з характерною зачіскою, але й взнаєте, як поетично звертатися до вітру, гір, дощу, сонця, метеликів та хмаринок. Адже поезія ніколи не була у Японії долею обраних, особливо серед жінок… Чому ж для японки мистецтво вака було не просто приємним дозвіллям, а умовою виживання в суворій реальності?
Приходьте у суботу 28 січня на майстер-клас з японського традиційного живопису сумі-е, де “пензлик танцює, а туш співає” у ритмі весняного вітру. Раз на місяць дозвольте собі цікаве занурення в іншу культуру й натхнення не відпустить вас аж до весни! До зустрічи за пензями!

Участь – за попереднім записом: 044 288 14 50.
Кількість місць обмежена (20).
Вартість участі в майстер-класі: 50 грн + вхідний квиток до музею (дорослі 30 грн, студенти 17 грн, пенсіонери та школярі 12 грн).