12 лютого, 17:00
Музей Ханенків та Київська школа-интернат для обдарованих дітей імені М.Лисенка продовжують спільний творчий проект “Контрабас та його друзі”. У неділю 12 лютого в Галереї музею відбудеться новий концерт викладачів знаменитої школи, а також її найкращих випускників та студентів. Програма концерту дібрана з особливою ретельністю – кожний твір найповнішою мірою розкриє слухачам унікальні можливості саме цього інструменту. Контрабас – це, звісно ж, Бах і Боттезіні. Скрипка – Паганіні та Ізаї. Альт буде представлено “візитівкою” – соло з “Жізелі” Адана. І арфа – інструмент, який уже давно не звучав у музичному салоні Дому Ханенків, і який зачарує вас і лагідно занурить до своєї неповторної тембральної стихії.
Квитки вже у касах музею. Вартість 70 та 100 гривень.