Гортензія,

Біло-блакитна в дощ,

У сяйві місячному синьою здається.

Масаока Сікі

Навесні розквітлі рослини пробуджують душу до творчості. На черговому занятті з сумі-е ми спробуємо зрозуміти на прикладі практики медитативного японського живопису тушшю де кордони між тим що є правда, а що фантазія. Адже намальована чорною фарбою гортензія може здаватися на малюнку зовсім білою. Намалюємо ми цю квітку на честь японського свята квітів , що триває в Японії на початку квітня, також зробимо власноруч японські листівки з пролісками, і поринемо у світ японських фантазій про… тигра. Виявляєтьс для японських художників ця тварина залишилася такою ж жаданою, як і недосяжною. Вони ніколи не бачили його і захопливо малювали фантазії про цю велику кицю. Отже кожен відвідувач майстер класу матиме змогу і сам побачити де ж межа його власних фантазій і реальності).

Участь – за попереднім записом: 044 288 14 50 (в робочий час музею з середи по неділю з 10:30 до 17:00).
Кількість місць обмежена (20).
Вартість участі в майстер-класі: 50 грн + вхідний квиток до музею (дорослі 30 грн, студенти 17 грн, пенсіонери та школярі 12 грн)