Виставка триватме з 8 вересня до 22 жовтня.

Калинович – знаний майстер, постійний учасник графічних виставок, володар престижних премій США, Великої Британії, Франції, Польщі, Туреччини, Італії, Бельгії, Китаю. Для Музею Ханенків його творчість цікава як продовження європейської класичної традиції.

Калинович відчуває нерозривний зв’язок часів. Його надихають готичні зображення дивного непрактичного одягу, неймовірних зачісок, фантастичних тварин. Його гуаші і акварелі пов’язані з книжковою мініатюрою пізнього середньовіччя, з її витонченістю і яскравими фарбами. Звідси ж походить улюблена тема пір року, особливо ситої панської зими, часу розваг і спокійного відпочинку біля вогню. Сова, похмурий символ людського невігластва, потрапила до творів Калиновича з картин або Ієронімуса Босха, або його прославленого послідовника Пітера Брейгеля. Вплив цього майстра складної і багатозначної асоціації відчувається у всьому – від прямої цитати славетного «Мізантропа» до насолоди казковою красою зимових пейзажів.
Але очевидно, що головними джерелами натхнення є для художника голландці 17 століття, особливо Вермеєр і Аверкамп.

І все ж це не просто стилізація, гра у старовину, а сучасний погляд сучасної людини, адже невипадково у творах Калиновича постійно з’являються годинник як символ плину часу.

Кураторка виставки: Олена Шостак
На касах музею доступні квести “Шукачі у музеї”. Квести безкоштовні.
 
Вартість вхідного квитка: дорослі 25 грн, студенти 13 грн, школярі та пенсіонери 6 грн.