NOROOZ
фантастичний етноф’южн музичних традицій Сходу
NOROOZ – День весняного рівнодення. 21 березня починається Новий рік у багатьох народів Землі – в Ірані, Афганістані, Таджикистані, Казахстані, Туреччині, Македонії… Більшість країн Великого шовкового шляху пов’язують початок нового року з цим днем.
Avaye del – молодий гурт, який грає музику країн Середнього та Близького Сходу, Північної Африки. Фантастичний этнофьюжен на стику традицій, віків і культур. Музиканти не бояться експериментувати зі звучанням і стилями, розриваючи звичні шаблони. Живі імпровізації на сцені, дивовижне поєднання оригінальних східних інструментів: даф, дойра, уд, скрипка, українська бандура. Це справжнє свято музики та неймовірна атмосфера, що не залишить нікого байдужим.
 Виконавці:
Мілад Кохпаяхзаде – даф, дайере, тар, думбек
лауреат міжнародного конкурсу
Богдан Бурбига – скрипка
Світлана Негуренко – бандура
Світлана Максимова – уд
Вартість квитків: 80 та 110 грн.

Бронь: (044) 235-32-90, (044) 288-14-50 у робочий час музею з середи по неділю з 10:30 до 17:00.

Викупити квитки можна в касах музею за адресою вул. Терещенківська, 15\17 в робочий час музею.