ГРУПА НАБРАНА

28 квітня, 14:00

Тема: «Піон-національна квітка Китаю». На майстер-класі малюємо композицію «Пишний півонія».

У китайській мові слово «півонія» звучить як Муданія (牡丹), або фугуйхуа – квітка знатності і багатства (富贵 , fùguìhuā). У китайській культурі півонія вважається царем квітів. Символізує багатство, знатність, благополуччя і підносять його друзям як знак добрих побажань.

Про китайський живопис Се-і

Один із стилів китайського традиційного мистецтво називається Се-і (тобто, вираз ідеї). За допомогою ліній різної ширини і довжини, сухий і вологої кисті, насиченості ліній, художник зображує свою ідею.

Художник, який працює в стилі Се-і, як правило, більше піклується про передачу емоційного душевного настрою, ніж про точну передачу деталей. Стиль Се-і називають також стилем «грубої кисті». Художники цього стилю нерідко вдавалися до таких прийомів, як узагальнення, гіперболізація, асоціації.

Про майстер-клас

В процесі майстер-класу учні осягають традиційні правила і технічні прийоми: володіння пензлем, використання ліній різної ширини і довжини, насиченість ліній, суху і вологу кисті, знання властивостей паперу і туші, гармонійне поєднання відтінків кольорів – це цікавий і творчий процес, який подарує вам масу нових відчуттів…

Також ви поринете в таїнство Піднебесної, ознайомитеся з її культурою, символікою, основними естетичними та філософськими поглядами.

По завершенні майстер-класу намалюєте власну композицію з півоніями.

Тривалість майстер-класу: 2 ч.

Чи Шаотін народилася в Китаї. З дитинства Чи виявляла велику цікавість до мистецтва, вивчала європейський живопис та китайську каліграфію, ушу. За освітою Чи Шаотін – педагог образотворчого мистецтва та дизайну. Традиційному китайському живопису навчалася у майстрів Чанг Цзюнь Гена, Чанг Хуайонга та Лю Цзуньганя. Також вивчала стародавню китайський мову та тексти у вчителя Жень Ху Ліан. Зараз Чи Шаотін є членом Громадського клубу культури Китаю (місто Вейфан). Підтримує постійні зв’язки з Батьківщиною та сприяє культурному обміну між двома країнами. Викладає китайський живопис та каліграфію, бере участь в різних культурних заходах.

Запис: (044) 288-14-50 (з середи по неділю з 10:30 до 17:00).

Вартість: 60 грн