Маємо гарні новини! Цьогоріч Музей Ханенків став одним з учасників міжнародного заходу, простого за формою, але потужного за змістом – Slow Art Day (міжнародна подія на Facebook).

У цей день музеї в різних куточках світу пропонують відвідувачам відкрити для себе насолоду від глибшого споглядання та нюансованішого вподобання мистецтва. Для цього потрібно спробувати затриматися перед твором довше, аніж на середньостатистичні 7-10 секунд. Якщо Ви оглядатимете твір мистецтва 10 і більше хвилин, то на Вас чекатимуть несподівані відкриття. Дуже ймовірно, Ви дізнаєтесь щось нове не лише про твір мистецтва та його автора, але й про себе. Цими особистими спостереженнями, почуттями, інсайтами запропонуємо Вам поділитися з іншими учасниками під час обговорення в неформальній обстановці.

Заінтригувалися? Чекайте відкриття реєстрації на подію незабаром у нашій події на Facebook!