21 квітня (субота), 15:00

Як вони це створюють? Тема розкриває, з якими перепонами музики зіштовхуються на своєму шляху і що їм допомагає їх долати. Розкриває, що відчувають музиканти під час гри на сцені, їх шлях до цього стану. Розглядаючи особливості гри ритм-секції, стане зрозумілим, чому виникає бажання рухатись під час музики. Розмова піде про музику, базові принципи ритміки та відчуття часу. Лекція створена для широкого загалу слухачів, а особливо для тих, хто хоче зазирнути за лаштунки створення музики.

Діджеї та музиканти, композитори та виконавці, слухачі та меломани – кожен знайде тут цікаву та корисну інформацію. Лекція складатиметься із двох частин по 45 хвилин + плюс відповіді на запитання.

Ведучий лекції – Констянтин Заїка – засновник Київської школи ритміки Chutno School (chutnoschool.com)

Вартість лекції: 60 грн

Бронь: (044) 235-32-90, (044) 288-14-50 у робочий час музею з середи по неділю з 10:30 до 17:00. Кількість місць у групі: 20 – 25 людей.
Викупити квитки можна в касах музею за адресою вул. Терещенківська, 15\17 в робочий час музею.