16 червня, субота, 14:00

Кажуть, понад дві тисячі років тому в Китаї жив володар Є. Він дуже захоплювався драконами. Носив вбрання, вишите зображенням драконів. Пив з келихів, прикрашених драконами. На стінах і стелі його покоїв було намальовано і вирізьблено драконів. І ось справжній Дракон дізнався, що має такого завзятого шанувальника. Що сталося потім, ми розповімо 16 червня в будинку №17. Також поговоримо про традиції та легенди Свята Драконових Човнів, не менш шанованого в Китаї, ніж Свято Весни (новий рік).

Свято Драконових човнів у музеї ділиться на дві частини: лекційна та розважально-практична, під час якої ми навчимося робити човни-орігамі та влаштуємо справжні перегони в ночвах у музейному дворику!

Запис: (044) 235-32-90 (в робочий час музею з 10:30 до 17:00).

Вхідний квиток: 30 грн + вхідний квиток до експозиції (40 грн дорослі, 22 грн студенти, 15 грн школярі та студенти)