15 червня, п’ятниця, 17:00

Lounge Tea.atr  Містерія “Моє Дерево”

Це медитативно-музично-поетичне дійство з етнічною музикою та різнокольоровою поезією.

Lounge Tea.atr – це театр почуттів, що використовує ресурси музики,  поезії, внутрішнього образотворення, візуального і слухового сприйняття. Це театр символізму та інтроверсивного спостереження, театр Спокійного Серця і Розуму.

Lounge Tea.atr  – це творча група, що будує свої п’єси на засадах традиційного приготування Чаю різних народів. Образотворчий процес відбуваєтсья під час чайних церемоній, будь-то сценарій, чи репетиція, чи іноді саме дійство. Глибоке споглядання і довга хвиля ясного і красивого чайного стану свідомості – є основою творчості Lounge Tea.atr.

Містерія “Дерево” склалася з завдання курсової роботи вальдорфської педагогіки – споглядання життя одного дерева щодня протягом року. Потім до того додалися вірші і музичні резонанси. Хронометрично дія розгортається протягом одного року, а може, це одне життя, а може – одна Вічність.

Темою спостереження є стан Зросту і постійних Змін.

Музичними елементами стануть  болгарські пісні, арабські, грузинські, індійські мелодії та вірші українських, сусідніх і далеких народів.

Інструменти – рав васт, уд, цитра, флейта, рагмакамтар, джамбей та інші.

Година без аплодисментів, без перерви, в спокійно-медитативнй насолоді органів чуття.

Вартість: 110 грн

Бронь: (044) 235-32-90, (044) 288-14-50 у робочий час музею з середи по неділю з 10:30 до 17:00.

Викупити квитки можна в касах музею за адресою вул. Терещенківська, 15\17 в робочий час музею