16 вересня, 17:00

Одне із значень слова capriccioso – «екстравагантний». Ця риса є ключовою ознакою програми концерту. Окрім цього, однією з «родзинок» концерту стане надзвичайно популярна «Інтродукція і рондо капрічіозо» Каміля Сен-Санса. Концерт є частиною нового київського колабораційного музичного проекту Almia Music, назва якого перекладається як «музика души». До програми відібрано найяскравіші твори різних епох, які дозволяють розкрити як творчість композитора, так і природу інструмента у найсильнішому варіанті. До складу квінтету увійшли артисти Національного президентського оркестру, Національного оркестру народних інструментів, а також відомі педагоги Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М. В. Лисенка.

В програмі БОТТЕЗІНІ, БОККЕРІНІ, СЕН-САНС, ПУНЬЯНІ, СТАМІЦ, ВІВАЛЬДІ

Квитки вже в касах музею!

Вартість: 90 та 120 грн

Бронь: (044) 235-32-90, (044) 288-14-50 у робочий час музею з середи по неділю з 10:30 до 17:00.

Викупити квитки можна в касах музею за адресою вул. Терещенківська, 15\17 в робочий час музею.