Беремо участь в Днях науки! Приготували для вас спеціальні екскурсії:

Субота, 13:00 Катерина Гоцало «Мистецтво, наука, музей»
Твори мистецтва приховують багато цікавого: вони розповідають про епохи, в які були створені.

Придивившись уважніше можна осягнути, як нерозривно все пов’язано в нашому житті. Як оптичні винаходи застосовувалися в мистецтві? А як гравюра пов’язана з хімічними експериментами? Яким чином історичні події впливали на творчість митців? Поговоримо про зв’язок мистецтва з наукою, історією, світоглядом різних часів.

До участі у екскурсії запрошуємо всіх бажаючих віком від 14 років.

Вхід вільний, за попереднім записом за телефоном (044) 235 32 90 (в робочй час музею з середи по нелілю з 10:30 до 17:00).

Неділя, 16:00 Олена Живкова «Забути не можна повернути: де ставити крапку?»

Колекція європейського живопису: дослідження історії колекції. Втрати і знахідки ХХ століття.

Вхід вільний, за попереднім записом телефоном (044) 235 32 90 (в робочй час музею з середи по нелілю з 10:30 до 17:00).