Раз на рік, до Дня всіх святих, зали музею Ханенків заповнюють люди у костюмах, а наукові співробітники дістають з арсеналу своїх історій найдивніші та найхимерніші. Ми веселимося та дізнаємося більше про різні світові культури. Це вже наша з вами маленька традиція.

Цього року ми підготували дійно страшну екскурсію. Без перебільшень! Євген Осауленко — блискучий знавець буддизму. Довгий час пан Євген збирав для вас моторошні езотеричні історії. О 12:00 та о 15:00 він поділиться знаннями з тими, хто буде до цього готовий. Вхід 18+

UPD: Шановні відвідувачі, екскурсія виявилася дуже затребуваною і запис на суботу на 12:00 та 15:00 вже закрито. Але ми відкриваємо запис на додаткову екскурсію в неділю о 15:00.

Вартість екскурсії: 35 грн + вхідний квиток до експозиції (50 грн дорослі, 25 грн студенти, 18 грн школярі та студенти).

Бронь місць: (044) 288-14-50. Бронь здійснюється в робочий час музею (з середи по неділю з 10:30 до 17:00) та знімається за 10 хвилин до початку екскурсії.

Для тих, хто не хоче випробовувати нервову систему, ми підготували спеціальні геловінські квести експозицією. Квести підходять як сім’ям з діточками, так і компанії друзів та індивідуалістам будь-якого віку.

Квести доступні на касах музею у вільному доступі.

І, як завжди, вхід до музею в костюмах — вільний!