Майстер-клас по виготовленню та розпису масок із картону за взірцем масок Торресової протоки.

Маски Торресової протоки є культурним надбанням корінних народів Австралії. Самобутня культура мешканців островів проявилась у незвичайному підборі форм та коштовних матеріалів у створені масок. Наблизитись до далекої культури та отримати задоволення від створеня власної “австралійської” маски можна у неділю, 25 листопада о 13:00.

Майстер клас для дітей від 6 років, батьків, підлітків і дорослих. Перед розписом наукові співробітники проведуть короткий вступ із історії виникнення та побутування масок у світовій культурі. Для всіх учасників майстер-класу передбаченні сувенірні подарунки від посольства Австралії.

Вартість участі: 70 грн

Запис: (044) 288-14-90 (в робчий час музею з середи по неділю з 10:30 до 17:00)