1 грудня, субота, 15:00.

Зустріч-лекція з Оленою Калантаровою, дослідницею тибетського буддизму, мандрівницею

ТИБЕТСЬКИЙ БУДДИЗМ: ВЧЕННЯ КАЛАЧАКРИ

Інтерес сучасної західної людини до буддизму взагалі та тибетського буддизму зокрема зумовлений пошуком духовної наповненості, яка не вимагає заперечення інтелектуальних надбань людства. Оскільки тибетська буддійська традиція є обґрунтованим філософськими засобами світоглядом,  вона найкраще відповідає цим потребам. На зустрічі з пані Оленою долучимося до містичного та водночас практичного світу тибетського буддизму і з’ясуємо, чи справді питання, поставлені в його межах, є універсальними, загальнолюдськими.

Також виявимо особливості та цілі тибетської буддійської традиції, спробуємо відповісти на питання: чим вона завжди вабила владолюбних людей, та що вона може сказати науковому світові, а він – їй.

Езотерична суть тантричних практик  буде привідкрита пані Оленою через вчення Калачакри, так званого «Колеса Часу», яке відповідає на питання про будову Світу і як в ньому орієнтуватися, щоб відрізнити реальність від ілюзії. А чи можливо це в принципі, також дізнаємося з розповіді.

Вхід на лекцію за квитками на виставку “Будда. Той, хто пройшов світами сансари”: 60 грн дорослі, 30 грн студенти, 15 грн школярі та пенсіонери.  

Реєстрація обов’язкова. Тел.: (044) 288-14-50 (в робочий час музею з середи по неділю з 10:30 до 17:00).