Зустріч-лекція з ІГОРЕМ КОЗЛОВСЬКИМ

МІСЦЕ БУДДИЗМУ У СВІТІ ДУХОВНИХ ПОШУКІВ

16 грудня, неділя, 15:00

Вперше в Музеї Ханенків – Ігор Анатолійович Козловський, учений-релігієзнавець, відомий в Україні та світі фахівець з релігійних, духовних і психофізичних систем, кандидат історичних наук, ерудована та цікава людина з непересічною долею. У властивій легкій та захопливій манері Ігор Козловський розповість про основи буддійського вчення та місце буддизму у світі духовних пошуків людини.

Вхід на лекцію: 60 грн + квиток на виставку «Будда. Той, хто пройшов світами сансари» (60 грн дорослі, 30 грн студенти, 15 грн школярі та пенсіонери).

Зустріч відбудеться у виставковій залі Азійської експозиції музею Ханенків (вул. Терещенківська 17)

Реєстрація обов’язкова. Тел.  (044) 288-14-50 (в робочий час музею з середи по неділю з 10:30 до 17:00).