“Мною прийнято рішення принести в дар Українській Академії наук: а) зібрання памяток мистецтва і старовини та бібліотеку, що належать мені і знаходяться в м. Києві по Терещенківській вулиці в моєму домі № 15; б) зазначений дім; в) предмети мистецтва і старовини, які належать мені й зберігаються у сховищах у Петербурзі та в Історичному музеї в Москві“…. 15 грудня 1918 року. В. Ханенко

15 грудня 2018 року виповнюється рівно 100 років з того дня, коли Варвара Ханенко “перерізала пуповину” музею. В той день вона підписала Дарчу заяву про передання своєї безцінної приватної колекції світового мистецтва, а також власного дому по Терещенківській 15 у відання Української академії наук. З метою створення публічного музею, який служив би цілям просвіти. Яким був шлях Варвари Ханенко до цього дня і цього історичного рішення? Як далі склалася історія “проекту життя” Богдана та Варвари Ханенків?

Запрошуємо у цю суботу, 15 грудня, на авторську екскурсію Ганни Рудик “Формула любові Варвари Ханенко”. Початок о 14:00.

Вартість: 35 грн + вхідний білет до експозиції (50 грн дорослі, 25 грн студенти, 18 грн школярі та студенти)

Для участі просимо зареєструватися за тел.: (044) 235-32-90 в робочий час музею з середи по неділю