10 лютого о 17:00
Зима. Казка про радість.  Ритмічна медитація для дорослих. Радість — найкоштовніща валюта з усіх відомих нам цінностей. Особливо в холодний період. Ми спробуємо зануритись у цю якість засобами музики. Ритмами болгарських пісень, хвильними лініями етнічних мелодій, звуками гарних слів і атмосферою сумісного роздуму. Lounge tea.atr запрошує до зимового вівтаря. Екзотичні інструменти, чистий голос, і гарні тексти — ось рецепт смачного вечора. І ми певні, що нам буде тепло.
ЕЛЕНІ ДЕМІРІДІ: ГОЛОС, УД
САРОД РУСТАМ АШРАФІ: ТУРЕЦЬКИЙ КУМБУЗ, УД, ТОМБАК, ЦИТРА
ДЕНІС МЕРКУЛОВ: ХАНГ, ПЕРКУСІЯ
Наступний концерт циклу “Пори року” відLounge tea.atr”Весна. Чистота і ясність” відбудеться 31 березня.

Вартість квитка: 120

Бронь: (044) 235-32-90, (044) 288-14-50 у робочий час музею з середи по неділю з 10:30 до 17:00.

Викупити квитки можна в касах музею за адресою вул. Терещенківська, 15\17 в робочий час музею.