На зустрічі ми з вами спробуємо кілька автентичних японських і китайських чаїв у простій, не церемоніальній обстановці, при цьому не забуваючи про головні традиції чаювань. Також ми поговоримо про те, як же насправді п’ють чай в Китаї сьогодні, в наші дні. Поділимося нашим досвідом дослідження чаю і традицій чаювань, корисних властивостей, філософії, а також практичного застосування цих знань у повсякденному житті, для сучасної людини. З чаєм вас познайомлять засновники руху TEA ARMY: Ross Onyshchuk і Oleg Isaev.
 
А з китаїсткою Мартою Логвин спробуємо з’ясувати, що відомо про чайники на китайських сувоях, які висять рядочком на стіні Виставка “На десерт”.
 
Час проведення: 17 березня, неділя, о 17:00
Вартість: 120 грн
 
Реєстрація обов’язкова: https://goo.gl/fy9Kib
Будь ласка, реєструйтеся лише якщо дійсно плануєте завітати. Чайна церемонія вмістить лише 30 людей і ми дуже хочемо, щоб якомога більше охочих змогли приєднатися.
 
 
ПРО ПРОЕКТ TEA ARMY
“Чому армія? Це ж так войовничо! “- запитаєте ви. Насправді, ми вкладаємо інші смисли в це слово.
По-перше, армія – це об’єднання людей. У нашому сенсі об’єднання, яке в свою чергу, дозволяє ділитись досвідом, проводити спільні зустрічі та заходи, присвячені культурі чаювання. А головне – дозволяє відкривати безмежні властивості цього стародавнього напою, який здатен змінити людське життя.
По-друге, армії створюються для захисту територій. У нашому розумінні чай – це захисник. Він захищає наш спокій і нервову систему від стресу та зовнішніх подразників. Наприклад, коли потрібно – ви стаєте бадьорі і готові згорнути гори; в стресі – ви заспокоюєтесь, відволікаєтесь від насущних проблем; перед сном – ви отримуєте повне розслаблення; а вранці – починаєте новий день з позитивною посмішки і прекрасного внутрішнього стану.
Таким чином, ви стаєте Чайним Воїном – людиною, яка майстерно володіє своїми внутрішніми станами, як хамелеон, підлаштовуючись до зовнішнього ритму життя завдяки одному єдиному напою, відомому людству вже більше 2000 років!