31 березня, неділя, о 17:00

Запрошуємо вас в атмосферу відпочинку від Lounge.Tea.atr.
Музичний перфоманс у музеї Ханенків “Чистота і ясність”.

У текстах, у тембрі екзотичних інструментів, у мелодіях світу і миру, у мультикультурному слуханні простору, орнаментів і голосу.

В цей день можливо все.
Ми віримо у краще. Ми віримо в силу землі, неба і життєвих соків. Прокидається природа. Приходять нові ритми. Приходить нова краса.
В східних країнах — Новруз — новий рік.
В Китаї на цей час припадає дивовижний місяць “цин мін” — в перекладі “чистота і ясність”. Коли збирають перший молодий п’янкий білий і зелений чай.
У нашій країні день “чистого” вибору” заради “ясного” майбутнього. На це покладаємо надії.

Буде так само поважно, медитативно, глибоко і спокійно. Але обов’язково буде зовсім нове відчуття.
Передчуваємо його з приходом весни.

Виконавці:
Елені Деміріді – голос, вокал, уд, ідея.
Рустам Ашрафі – саз, джамбей, перкусія, енергія.
Денис Зінченко- бас, ритм, рух.
Станіслав Ліпецький- мульти-уд, дудук, електроніка, інтуіція.

Вартість квитка: 120 грн

Бронь: (044) 235-32-90, (044) 288-14-50 у робочий час музею з середи по неділю з 10:30 до 17:00.

Викупити квитки можна в касах музею за адресою вул. Терещенківська, 15\17 в робочий час музею.