Пропонуємо вам зупинитися. Зупинитися та подивитися на те, що вас оточує уважніше.

Дослідження, опубліковані в журналі Empirical Studies of the Arts, говорять, що людина витрачає в середньому 17 секунд на огляд одного твору мистецтва. І це ще один з найбільших
зафіксованих показників (зазвичай огляд одного експонату триває 8 секунд)!

6 квітня по всьому світу люди в музеях зупинятимуться частіше.

Вдруге Музей Ханенків бере участь у міжнародному заході – Slow Art Day – і пропонує долучитися і вам.

Обирайте свій формат заходу і приходьте до музею 6 квітня, аби витратити на споглядання більше, ніж середньостатистичні 8 секунд.

Учасникам спеціальних заходів буде запропоновано 4 твори з колекції для повільного і вдумливого споглядання. Поділитися своїми враженнями та дізнатися більше про твори можна буде під час групового обговорення. Для участі в групових обговореннях просимо зареєструватися:

Вартість: 70 грн.

А якщо всілякі обговорення це не для вас, ви “самотній вовк” в музеї, або просто не встигнете зареєструватися, то на касах вас чекатимуть рекомендації для споглядання і спеціальний slow art randomizer, що визначить, з яким саме твором вам варто буде познайомитися цього дня.