14 квітня, 17:00
Персел та Гендель – найбільша національна гордість всєї музичної історії Британії.

Обидва вони – представники Бароко, хоча й належали до різних поколінь, за походженням були представниками різних націй, кожен сформував власну неповторну музичну мову, зрештою, несхожими були їхні музичні та людські долі.

Митці бароко розповідали історії, які є актуальними і сьогодні, які нас зворушують і вражають, адже всі вони – про людину та її внутрішній світ. Змінюються часи – зовнішні обставини, інтер’єри, одяг – але ми так само переживаємо розпач, надію, кохання, біль, радість, як і ті, що жили сотні років тому.

Неосяжну палітру людських емоцій ви почуєте в музиці англійських геніїв, що звучатиме цього вечора в фантастичній атмосфері музею Ханенків у виконанні Інни Гусєвої (сопрано) та Ольги Шадріної-Личак (клавесин).

Вартість квитка: 130 та 200 грн
Бронь: (099) 667-49-06, (044) 235-32-90, (044) 288-14-50 у робочий час музею з середи по неділю з 10:30 до 17:00.
Викупити квитки можна в касах музею за адресою вул. Терещенківська, 15\17 в робочий час музею.