До Музею Ханенків  повернувся унікальний твір раннього італійського Відродження – вівтарний триптих П’єтро ді Ніколи да Орв’єто «Мадонна з немовлям і святими Бенедиктом та Ієронімом». Триптих із колекції Богдана та Варвари Ханенків  через свій поважний вік потребував  значних консерваційних заходів і понад шість років знаходився під наглядом реставраторів.

Сьогодні, завдяки високопрофесійній команді  Національного науково-дослідного реставраційного центру України, вівтар нарешті знову представлено у постійній експозиції.

Музей Ханенків висловлює щиру подяку реставраторам Михаїлу Білошицькому, Володимиру Папушенку та Ірині Сапєгіній, які не лише  відродили цей шедевр доби кватроченто, але й розробили унікальну конструкцію, що дозволяє представити його в ошатному залі Великої вітальні.