Для дорослих

Якщо Вам від 18 до 118, тоді Ви на правильному шляху. Дізнатися більше, подискутувати, побачити з неочікуваного боку, пережити коштовні миті відкриттів та прозрінь – ось на що розраховані наші музейні програми для дорослих. Вибирайте ту, яка Вам до смаку!

Екскурсії вихідного дня


Щосуботи та щонеділі на Вас чекають бюджетні екскурсії європейською (о 12 годині) та азійською (о 15 годині) експозиціями. Це нагода заново відкрити для себе музей та провести вихідні із користю!

Друга середа


Друга середа кожного місяця – це день, присвячений пенсіонерам. Цього дня у музеї проходять безкоштовні екскурсії для відвідувачів поважного віку.
Запис у групу ведеться заздалегідь, за телефоном: 288-14-50

Дизайн Марії Кінович

Діалоги у музеї


Програма щомісячних зустрічей-обговорень у музеї, побудована за зразком міжнародного формату “Gallery talks”. Чекаємо вас для обміну думками та жвавої дискусії, адже, як відомо, істина народжується у суперечці.

Афіша Голосів епох

Екскурсія історика мистецтва та Ансамблю солістів «Благовість». Розглянемо епохи минулого – готика, Ренесанс, бароко, рококо – через споглядання, розповіді екскурсовода та знайомство з різними музичними стилями.

Вартість 1 квитка – 150 грн