Пропустити навігацію

Актуальні події

Кавер на помаранчевому тлі

Культурний декрет 19 серпня об 11:00

Культурний декрет — це програма для батьків з дітьми до 3-х років. Ми стелимо килим, дістаємо іграшки та починаємо! Поки діти бавляться — батьки знайомляться з музеєм.

читати далі..

Реєстрація: https://forms.office.com/r/SSGp4Q9vgS Вартість: 120 грн

приховати
Фото чоловіка на фоні намальованих клавіш піаніно

Рояль у дитячій: Моцарт 25 липня

У третій програмі концерту-лекції авторського сімейно-просвітницького музичного циклу «Рояль в дитячій» відомий український піаніст Євген Громов познайомить дітей та дорослих з видатною постаттю геніального представника віденського класицизму Вольфґанґа Амадея Моцарта.

читати далі..

Протягом зустрічі музикант окреслить унікальне місце Моцарта в історії європейського музичного мистецтва, розгляне біографію та стилістичні і жанрові ознаки музики неперевершеного майстра XVIII століття. Музикантом буде виконано кілька сонатних, варіаційних, танцювальних циклів композитора, а також низку відомих широкому слухацькому загалу мініатюр і транскрипцій зрілого та пізнього періодів творчості митця. Програма: ВОЛЬФҐАНҐ АМАДЕЙ МОЦАРТ (1756 — 1791) Фантазія ре мінор, K.397/K.385g (1782) Соната №16 до мажор [Sonata facile], K.545 (червень 1788) I. Allegro II. Andante III. Rondo. Allegretto Тема з варіаціями ля мажор, K.331 №1 (1783) Рондо в турецькому стилі, K.331 №3 (1783) Адажіо для скляної гармоніки до мажор, K.356/617a (1791) Мотет Ave verum corpus [Радій, істинне Тіло], K.618 (17 червня 1791) Транскрипція Ференца Ліста, S.461 (1862) 4 німецькі танці, K.602 (Відень, 5 лютого 1791) ЄВГЕН ГРОМОВ фортеп‘яно Вартість квитків 200 та 300 гр. в касах музею. Бронь квитків (044) 235 32 90 0996674906

приховати
Кавер з елемонтом кольлрової графіки з зображенням птахів та рослин

Ранні пташки

24 липня о 10:30 Екскурсія "Ранні пташки" — це найбюджетніший спосіб познайомитися з європейською експозицією музею.

читати далі..

Хтось не уявляє початок дня без ранкової кави, хтось – без фізичних вправ. А як щодо здійснення подорожі у часі та поглиблення знань у галузі мистецтва? Суботніми ранками будемо знайомитись з західноєвропейською експозицією! Увага! Після екскурсії впродовж усього дня Ви відчуватимете нестримний потяг до прекрасного. Запис: (044) 235-32-90, (099) 667-49-06 Вхід за квитком до музею (60 грн дорослі, 35 грн студенти, 25 грн школярі та студенти)

приховати
Обличчя жінки з китайського сувою

Виставка “Ідеальна. Світ жінки у творах китайських художників ”

Виставка триватиме до 29 серпня 2021 року. Відкриття виставки відбудеться 23 липня о 17:00 Вхід на відкриття вільний

читати далі..

Протягом багатьох століть жінки у Китаї мали відповідати стандартам патріархального суспільства. До зовнішності та поведінки жінок висувалося безліч умов – вони мали слідувати суворим нормам етикету, виконувати хатні обов’язки, відповідати канонам краси та народжувати багато дітей. На виставці буде представлено вибрані твори живопису, скульптури та декоративного мистецтва, що розкриють образи жінок у творчості китайських художників 18 – початку 20 століття та дозволять дізнатися більше про умови життя та сприйняття жінок у суспільстві минулих століть. Серед нескінченних заборон і вимог китайські жінки все ж знаходили способи проявити індивідуальність та виступити не лише об’єктом, але й суб’єктом. Хоча упродовж тисячоліть у китайській культурі домінували чоловіки, у її фокусі опинялося і багато жінок з різних верств суспільства. Вважалося, що жінки більше схильні до милосердя та самопожертви, тож часто саме через фемінні образи зображували божества милосердя. Увагу митців привертали і жінки, які радикально відкидали традиційні життєві сценарії того часу та сміливо бралися за бойові мистецтва і боротьбу за справедливість. Більшість представлених на виставці творів походять з колекції китайського мистецтва подружжя Жаспар, зібраної в Шанхаї в середині 20 століття. Кураторка виставки: Марта Логвин, дослідниця колекції китайського живопису та графіки Музею Ханенків

приховати
Рука над тактильною копією одного з експонатів музею

Проєкт "Тактильні копії шедеврів світового мистецтва та інші засоби доступності для Музею Ханенків"

Маємо втішну новину – проєкт "Тактильні копії шедеврів світового мистецтва та інші засоби доступності для Музею Ханенків" підтримали Український культурний фонд та Zagoriy Foundation!

читати далі..

Проєкт зробить експозицію музею доступнішою для незрячих та слабозорих людей. В його рамках ми виготовимо: ✔️ тактильні копії шедеврів азійського мистецтва ✔️ супровідні інформаційні таблички для тактильних копій ✔️ переносні тактильні копії експонатів для освітніх заходів для незрячих та слабозорих людей ✔️ мнемосхеми приміщень музею ✔️ підставки для розміщення стаціонарних тактильних копій та мнемосхем Всі продукти буде розроблено згідно зі стандартами Універсального Дизайну. Ми хочемо, щоб незрячі та слабозорі люди мали ширший і якісніший доступ до найціннішої колекції світового мистецтва в Україні! Розробкою займатимуться ПОГ "Ресурсний центр "Безбар'єрна Україна" та Олексій Нашивочніков. Втілюватимуть Sakhno Art. #ЗаПідтримкиУКФ Проєкт впроваджується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation

приховати
Зображення. Фрагмент афіші програми, що містить фото ведучого та назву програми

Арт діалоги з Ігорем Хоборовим

Субота, 10 липня, 14:00

читати далі..

Будемо вчитися бачити, а не дивитися. Варість: 45 грн + вхідний квиток Запис: (044) 235-32-90, (099) 667-49-06

приховати
Фото маленьких дівчат з квестом у руках

Квест для дітей азійською експозицією

Маємо довгоочікувану новину для шукачів музейних цікавинок!🕵🏻‍♀️🕵🏻‍♂️

читати далі..

Експонат-загадка вже чекає на тих, хто відшукає його в залах азійської експозиції. Правильні відповіді на 5 запитань квесту — підказки, які приведуть до таємничого експонату. Вартість квесту: 15 гривень. Запитуйте на касах музею!

приховати
Порцеляновий чоловічок на фірмовому червоному тлі з написом Відкриваємось

Правила відвідування музею під час карантинних обмежень

Працюємо за старим графіком з 10:30 до 17:30 (каси до 17:00) з середи по неділю. Що варто пам’ятати перед походом до музею?

читати далі..

📍 Будь ласка, вдягніть маску до того як ви увійшли до музею та не знімайте її уродовж усього часу перебування у музеї. Вдягнутою вважається та маска, що щільно прилягає до обличчя та закриває ніс і рот :) 📍 Дотримуйтеся дистанції у 1,5 метра 📍 Заради вашої безпеки музей може прийняти обмежену кількість відвідувачів. Візьміть до уваги, що може бути черга 📍 Дні відкритих дверей скасовуються до повного зняття карантинних обмежень 📍 Утримайтеся від походу, якщо маєте симптоми ГРВІ. На вході за допомогою безконтактного термометра обов'язково буде вимірюватися температура 📍 Екскурсії проводяться виключно за попереднім записом: (099) 667-49-06 📍 Доступні індивідуальні аудіогіди європейською експозицією для дітей та молоді та азійською – для дорослих 📍 Також для самостійного відвідування на касах у вільному доступі завжди у доступі квести музеєм Бережіть себе та до зустрічі у залах!

приховати

Вакансії у музеї

Надсилайте резюме з поміткою про вакансію на khanenkomuseum@ukr.net

читати далі..

У музеї відкрито вакансії: 1. Завідувач або завідувачка віділу інженерно-технічного забезпечення. Оклад 8010 грн 2. Електромонтер або електромонтерка з ремонту та обслуговування електроустаткування 2 розряду. Оклад 2910 грн 3. Провідних бухгалтер або бухгалтерка. Оклад 4859 грн

приховати