Пропустити навігацію

Актуальні події

Барокова картина з двома постатями та написом

Новий графік роботи музею

Новий графік роботи експозицій музею на період карантину вихідного дня: понеділок-п’ятниця з 10:30 до 17:30 (каси до 17:00)

читати далі..

Друзі, у зв‘язку з рішенням Уряду про запровадження карантину вихідного дня музеї повинні бути зачинені у суботу та неділю. Тому ми плануємо змістити робочі дні та чекатимемо на зустріч! Наразі чекаємо на публікацію тексту Постанови Кабміну, що регулює нові карантинні обмеження. Будемо інформувати вас про усі зміни.

приховати
Кавер до Геловіну з зеленою рукою, що тримає телефон

Геловін у музеї

До Геловіну ми підготували спеціяльну атракцію та оживили декілька експонатів на виставці Меланхолія вічних споруд! Скачуйте застосунок Artivive, приходьте до музею та наводьте на вибрані твори Піранезі – долучайтеся до споглядання естетики руїн

Квест на кольоровій розтяжці

Квести виставкою «Меланхолія вічних споруд»

Вже на касах музею! Осінній меланхолійний настрій вам гарантовано 😂 Розвага підходить всім без винятку.

читати далі..

Запитуйте аркуші в музейних адміністраторів та адміністраторок. Відповідайте на запитання квесту і отримуйте музейний сувенір на згадку!

приховати
Замок з гравюри на блакитному тлі з назвою виставки

Меланхолія вічних споруд: до 300-річчя від дня народження Піранезі

Виставка триватиме з 3 жовтня до 13 грудня 2020 року. Вхідний квиток: 80 грн для дорослих, 40 грн для студентів та 20 грн для школярів та пенсіонерів. Виставку "Меланхолія вічних споруд" присвячено 300-річчю від дня народження видатного графіка, архітектора та археолога Джованні Баттіста Піранезі. В колекції Музею Ханенків зберігаються три першорядні офорти Піранезі, автентичність яких підтверджено нещодавніми техніко-технологічними дослідженнями.

читати далі..

Піранезі був першим художником, який надав зображенню руїн такого глибокого поетичного, меланхолійного звучання. Щоб підкреслити величність і монументальність античних споруд, художник використовував барокові композиційні прийоми: кутову перспективу, погляд знизу догори, розташування фігур людей так, щоб вони здавались меншими у порівнянні з величними спорудами минулого. На його думку античність перевершувала сучасність як своєю архітектурою, так і способом життя. Твори Піранезі справляли вплив на багатьох майстрів різних країн та епох. Його мотиви, перекладені мовою модерну, відчуваються й у рисунках славетного українського художника Георгія Нарбута. Особливе відчуття викликають пронизливі акварелі київських художників, виконані у 1944 році. Це вже руїни не давньої цивілізації, а наше місто, що так страшно постраждало у Другій світовій війні. Рисунки українських майстрів надані на виставку партнером Музею Ханенків – Національним художнім музеєм України (НХМУ). Щиро вдячні за підтримку проекту генеральній директорці НХМУ Юлії Литвинець та завідувачу відділу графіки НХМУ Данилу Нікітіну. Кураторка проєкту: Олена Шостак

приховати
Фото маленьких дівчат з квестом у руках

Квест для дітей азійською експозицією

Маємо довгоочікувану новину для шукачів музейних цікавинок!🕵🏻‍♀️🕵🏻‍♂️

читати далі..

Експонат-загадка вже чекає на тих, хто відшукає його в залах азійської експозиції. Правильні відповіді на 5 запитань квесту — підказки, які приведуть до таємничого експонату. Вартість квесту: 15 гривень. Запитуйте на касах музею!

приховати
Порцеляновий чоловічок на фірмовому червоному тлі з написом Відкриваємось

Правила відвідування музею під час карантинних обмежень

Працюємо за старим графіком з 10:30 до 17:30 (каси до 17:00) з середи по неділю. Що варто пам’ятати перед походом до музею?

читати далі..

📍 Будь ласка, вдягніть маску до того як ви увійшли до музею та не знімайте її уродовж усього часу перебування у музеї. Вдягнутою вважається та маска, що щільно прилягає до обличчя та закриває ніс і рот :) 📍 Дотримуйтеся дистанції у 1,5 метра 📍 Заради вашої безпеки музей може прийняти обмежену кількість відвідувачів. Візьміть до уваги, що може бути черга 📍 Дні відкритих дверей скасовуються до повного зняття карантинних обмежень 📍 Утримайтеся від походу, якщо маєте симптоми ГРВІ. На вході за допомогою безконтактного термометра обов'язково буде вимірюватися температура 📍 Екскурсії проводяться виключно за попереднім записом: (099) 667-49-06 📍 Доступні індивідуальні аудіогіди європейською експозицією для дітей та молоді та азійською – для дорослих 📍 Також для самостійного відвідування на касах у вільному доступі завжди у доступі квести музеєм Бережіть себе та до зустрічі у залах!

приховати

Вакансії у музеї

Надсилайте резюме з поміткою про вакансію на khanenkomuseum@ukr.net

читати далі..

У музеї відкрито вакансії: 1. Завідувач відділу інженерно-технічного забезпечення. Оклад 6675 грн 00 коп

приховати