Пропустити навігацію

Архів

Фото дівичини у жовтій сорочці, що схилилася та роздивляється велику картину у золотій рамі

Арт діалоги з Ігорем Хоборовим

Субота, 10 жовтня, 14:00 Арт діалоги з Ігорем Хоборовим до виставки "Меланхолія вічних споруд: до 300-річчя від дня народження Піранезі"

читати далі..

Будемо вчитися бачити, а не дивитися. Варість: 45 грн + вхідний квиток Запис: (044) 235-32-90, (099) 667-49-06

приховати
Науковиці схилені над графічним твором

Лекції до виставки «ART&SCIENCE ІІІ»

☝🏻 Реєструйтесь за посиланням: http://bit.ly/32vLdED

читати далі..

Спікерки — Олена Давидівна Шостак (завідувач відділу графіки Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків) та Олена Борисівна Андріанова (куратор проєкту «НА.МИ.СТО») — допоможуть цікаво та пізнавально провести час. ☝🏻 Кількість місць обмежена!

приховати
Гравюра з зображенням руїн замку та назвоню семінару на бірюзовому тлі

Семінар «Озброєне око. Перлини графіки»

На семінарі фахівці проєкту «НА.МИ.СТ.О. Перлини графіки» поділяться результатами дослідження й покажуть переваги вибраних методів. За підтримки Українського культурного фонду.

читати далі..

Наскільки досконалі сучасні методи досліджень твори графіки? Навіщо проводити комплексну експертизу? Що дало вивчення робіт з колекції Музею Ханенків? Дізнавайтеся найповнішу інформацію про твори графіки з перших вуст. Приєднуйтеся 22 вересня (вівторок). Вартість: безкоштовно. Місце проведення: онлайн. Реєстрація: bit.ly/2QraKIk

приховати
Кавер з чорно-білими світлинами музикантів

Концерт "Арабські казки" у музейному дворику

20 вересня о 17:00

читати далі..

Avaye Del представляють концерт близькосхідної музики, що відбудеться у музейному дворику. Виконавці: Світлана Максимова — уд Марсел Ізадпанах — вокал Богдан Бурбига — скрипка Мілад Кохпаяхзаде — думбек, ріг, даф Марина Чернявська — бандура Квитки у касі музею. Вартість 200 грн Бронь: (044) 235-32-90 На подію дійсні квитки на концерт, що відмінився через пандемію. Активізуйте своє місце у адміністраторки музею: (044) 235-32-90

приховати
Чорно-білі фото на червоному тлі

Концерт "Осінні мозаїки" у дворику

13 вересня о 17:00

читати далі..

Концерт "Осінні мозаїки" з імпровізаціями та авторськими композиціями Олександри Морозової пройде у музейному дворику серед дерев та мозаїк. Олександра Морозова — композиторка, піаністка, лауреатка міжнародних фортепіанних конкурсів. Квитки у касі музею. Вартість 200 грн Бронь: (044) 235-32-90 або у особистих повідомленнях сторінки Музею Ханенків. На подію дійсні квитки на концерт, що відмінився через пандемію. Активізуйте своє місце у адміністраторки музею: (044) 235-32-90

приховати
Афіша з фото на якому зображена лілея та босі ноги

Концерт "Лукум та лілія" у дворику

Творче об'єднання Lounge tea.atr "Лукум і лілія" 6 вересня, 17:00

читати далі..

Ми скучили за музикою в саду життя. Вперше після локдауну Те, що визріло всередині у тиші виходить назовні. У найулюбленішій концертній локації — у музейному дворику. Це східна, балканська, європейська суміш текстуальних спецій і музичних смаків. Звуків і слів. Поезії, пісень, атомосфери і чутливої прози. В програму увійде все, що солодке, легке і водночас глибоке, апетитне зібрання слайдів цього незвичайного літа. Мелодії азійські та європейські, подорожні нариси, прозові етюди, мелодії давні та імпровізаційні. Всьому буде місце. А особливо мріям, спокою і чемності. Сподіваємося на взаємну зустріч. І красиву дистанцію) Eleni Demiridi - sarod, oud, voice Rustam Ashrafi - kumbuz saz, citre, djembe And guests...

приховати
Кавер з мозаїкою з зображень картини Сурбрана та Вайсберга

Виставка "Матвій Вайсберг у Музеї Ханенків"

Експонування робіт Матвія Вайсберга у постійній експозиції музею продовжено до 18 жовтня!

Живописний твір. На полотні зображені молодий юнак і жінка. Рука жінки на плечі в юнака, він тримає супутницю за руку.

Повернення картини П'єра Гудро до Музею Ханенків

Вітаємо вдома! 14 липня повернену з США картину французького художника 18 століття П’єра Гудро “Коханці або Блудний син з повією” презентували у Музеї Ханенків представникам органів державної влади та ЗМІ. У презентації з вітальним словом взяли участь Олександр Ткаченко - Міністр культури та інформаційної політики України, пані Ерін Закер - заступниця Аташе з правових питань, Посольство США в Україні, Василь Неволя - начальник Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Національної поліції України.

читати далі..

«Картина П‘єра Гудро є справжньою перлиною колекції музею. Ми щасливі, що після семи років наполегливої роботи усіх залучених до процесу сторін нарешті можемо презентувати цей шедевр киянам та гостям столиці. Для нас була особливо важливою неупереджена позиція американської сторони, а також те, що з огляду на норми законодавства Сполучених Штатів картина була повернена до українського музею безоплатно» - зазначила генеральна директорка Музею Ханенків Катерина Чуєва Нині картина експонується в Музеї Ханенків в рамках виставки “Дар Василя Щавинського”. Тож до 30 серпня всі охочі мають можливість побачити віднайдене полотно та дізнатися захопливу історію його повернення. Детальніше про твір: https://khanenkomuseum.kiev.ua/uk/collection/item/kokhantsi-bludniy-sin-iz-povieyu

приховати
Графічний портрет чоловіка з написом стартуємо по центру

Старт проєкту "НА.МИ.СТ.О.: (НАука. МИстецтво. СТудії. Освіта). Перлини графіки" за підтримки УКФ

Маємо прекрасні новини! Освітній проєкт "НА.МИ.СТ.О.: (НАука. МИстецтво. СТудії. Освіта). Перлини графіки" підтримав Український культурний фонд! Проєкт розроблений спеціально для мистецтвознавців і реставраторів. Він об'єднав студентів НАОМА, дослідників з Бюро науково-технічної експертизи "Арт-лаб" і науковців Музею Ханенків, для того, щоб разом розкрити всі таємниці офортів.

читати далі..

Ви дізнаєтеся про офорти все! Ми розкажемо: ✒️ що таке офорт ✒️ як сучасні прилади дозволяють встановити час створення паперу ✒️ які відмінності відбитків 17, 18 та 19 століть ✒️ як відрізнити підпис гравера від підпису автора композиції ✒️навіщо потрібен рисувальник ✒️ розповімо про технологічні методи дослідження Слідкуйте за хештегом #ПерлиниГрафіки у соціальних мережах!

приховати
Барокова картина з людьми, що яких примальовані медичні пов'язки

Роботу музею призупинено

Шановні відвідувачі, роботу музею призупинено до отримання роз'яснень від органів державної влади щодо порядку роботи під час проведення запобіжних заходів. Триматимемо вас в курсі!

читати далі..

Зберігайте спокій, ретельно мийте руки та підписуйтеся на сторінки музею у Фейсбуці: https://www.facebook.com/khanenkomuseum/ в Інстаграмі: https://www.instagram.com/khanenko_museum/ та Телеграмі: https://t.me/khanenkomuseum Плануємо прямі ефіри з міні-екскурсіями від кураторів колекцій, щоб не залишити вас без мистецтва!

приховати
Елемент іранської тарілки на фірмовому темно-коричневому кольорі

Концерт "Перлини східної музики: магія Новруза"

читати далі..

Виконавці: Світлана Максимова — арабський уд Богдан Бурбига — скрипка, іранська каменче Мазіяр Гасемі — вокал, іранський ней. Мілад Кохпаяхзаде — даф, томбек, дойре. Вартість квитків: 130 та 200 грн Запитання та бронь: (099) 667-49-06, (044) 235-32-90 (телефон доступний в робочий час музею з 10:30 до 17:00 з середи по неділю).

приховати
Елмент катини епохи бароо у рамочці. Зображені жінки з кришталевою кулею

Голоси кохання

У програмі прозвучать твори Бальтассаре Донаті, Томаса Морлі, Туано Арбо, Орландо ді Лассо, Антоніо Честі, Джона Блоу, Георга Фрідріха Генделя, Ганса Лео Гасслера, Жуля Массне. Запис: (044) 235-32-90 (в робочий час музею з середи по неділю з 10:30 до 17:00). Вартість квитка: 300 грн

читати далі..

Нова тематична програма проєкту «Голоси епох» присвячена темі кохання. Якими були переживання закоханих і способи освідчитися в різні епохи, як митці зображали кохання? — Пропонуємо відповісти на ці питання і почути голоси кохання у розповідях науковиці музею Оксани Олійник та співах хору "Благовість". У програмі прозвучать твори Бальтассаре Донаті, Томаса Морлі, Туано Арбо, Орландо ді Лассо, Антоніо Честі, Джона Блоу, Георга Фрідріха Генделя, Ганса Лео Гасслера, Жуля Массне. Запис: (044) 235-32-90 (в робочий час музею з середи по неділю з 10:30 до 17:00). Вартість квитка: 300 грн

приховати

MuseOum. Episode 4. She.

15 березня 16.00

читати далі..

Уявіть собі в музей можна прийти за одним твором і отримати мультисенсорні відчуття і відкриття? Так. Спільний проект музею Ханенків і творчого об'єднання Lounge tea.atr запрошує до чергового епізоду споглядання мистецтва. Зустріч у мультижанровому просторі. Чайна церемонія, східна музика, чемна бесіда за сходинками феноменологічних питань - це ті "три шляхи широкії", ідучи якими ми згадуємо як довіряти власним відчуттям, а значить собі та світу. Це цінності. Не кажучи вже про смачну атмосферу, красиві рухи, аккуратні звуки і маленькі особисті саторі. Цього разу темі кохання і жіночості буде неможливо опиратися. І вона буде центральною. Як і зал, до якого ми вас запрошуємо. Eleni Demiridi - voice, tea, rubab Rustam Ashrafi - saz, citre За участі експертів музею

приховати
У кавері використано картину з пейзажем з видами Венеції

Концерт Carnevale di Venezia

У програмі концерту "Carnevale di Venezia" твори Вівальді, Боттезіні, Боллінга, Баццині, Молінеллі, Паганіні та Пьяццолли.

читати далі..

Виконавці: Кента Ігараші — саксофон Руслан Пясковськийс — контрабас Роман Степаненко — флейта Анастасія Чеснокова — фортепіано Вартість: 130 та 200 грн. Запитання та бронь: (099) 667-49-06, (044) 235-32-90 (телефон доступний в робочий час музею з 10:30 до 17:00 з середи по неділю).

приховати
Фрагмент з картини Буше "Амур" на темно-коричневому фні з текстовим блоком

Екскурсія до Дня всіх закоханих

Екскурсії у музеї до Дня всіх закоханих. Поговоримо про стан закоханості: яку роль він відігравав у різних епохах та країнах, як впливав на людей та їх мистецькі рефлексії.

читати далі..

Екскурсії відбудуться: 14 лютого о 16:00 15 лютого о 14:00 16 лютого о 14:00 Запис: (044) 235-32-90 (у робочий час музею з середи по неділю з 10:30 до 17:00) Вартість: 45 грн + вхідний квиток до музею (60 грн дорослі, 35 грн студенти, 25 грн школярі та студенти)

приховати
елемент фотографії скульптури Амурів та організаційна інформація

MuseOum Епізод 3. А-мури

9 лютого о 16:00 Вартість: 110 грн Запитання та бронь: (099) 667-49-06, (044) 235-32-90 (телефон доступний в робочий час музею з 10:30 до 17:00 з середи по неділю).

читати далі..

Любов це ілюзія чи реальність? Закоханість- це страждання чи щастя? День Святого Валентина - драма чи свято? Деякі питання мають залишатися питаннями самі по собі від самого початку. Напередодні Дня всіх Закоханих буде багато готових відповідей. Але у нас до вас зовсім інші питання? Чи хочете ви провести вечір неділі в розкішній обстановці, відкриваючи мистецтво у своєму спокої, розумності і красі? Мистецтво всередині мистецтва? Всередині дійства чайної церемонії і дивовижно атмосферної екзотичної музики? Споглядаючи тематичний твір неземної краси? І самим віднайти смисл кохання у чемній розмові? Тож запрошуємо вас до нового епізоду у спільному проекті Музею Ханенко і творчого об'єднання Lounge tea.atr Eleni Demiridi - tea, rubab, vocal Rustam Ashrafi - saz, oud За участі експертів музею

приховати
Червоний кавер з зображенням жовтої вази та фірмової музейної рамки

Екскурсія "Рік Білої Миші. Символи радості й добробуту"

1 лютого о 16:00

читати далі..

Час найбільших сподівань, найяскравіших прикрас, найсмачніших страв - Свято Весни, тобто новий рік за китайським традиційним календарем. Цього разу його символом виступає Біла Миша - як було 60 років тому і буде ще через 60 років.

приховати
Фрагмент з картини де зображені музиканти

Концерт "Скрипкові реверанси у музеї" 1 березня

У програмі прозвучать твори Паганіні, Кассадо, Сарасате, Венявського, Скорика, Бруха та ін.

читати далі..

Виконавці - лауреатки всеукраїнських та міжнародних конкурсів Катерина Бойчук (скрипка) та Владислава Крускаль (фортепіано). Початок о 17:00 Вартість квитків: 130 та 200 грн. Запитання та бронь: (099) 667-49-06, (044) 235-32-90 (телефон доступний в робочий час музею з 10:30 до 17:00 з середи по неділю).

приховати
Зліва зображення с картини, де жінка грає на піаніно, справа — тектовий блок

Концерт For Two to play

Твори англійських, французьких, австрійських та українських композиторів XVI-ХХІ століть для клавесина у дві та чотири руки.

читати далі..

Виконавці: Світлана Шабалтіна та Любов Тітаренко Квитки у касах музею. Вартість: 130 та 200 грн. Запитання та бронь: (099) 667-49-06, (044) 235-32-90 (телефон доступний в робочий час музею з 10:30 до 17:00 з середи по неділю).

приховати
Екскурсія "Рік Білої Миші. Символи радості й добробуту"

Відкриття виставки "Дар Василя Щавинського (1868–1924)"

Відкриваємо виставку "Дар Василя Щавинського (1868–1924)", присвячену колекції видатного науковц, колекціонера, глибокого знавця мистецтва і великого патріота України. Вхід на відкриття вільний!

читати далі..

Після загибелі колекціонера в 1925 р. у дарунок від його удови К.А. Бурикиної-Щавинської Музей Ханенків одержав частину колекції, яка не потрапила на збереження до Ермітажу і лишалася у помешканні подружжя в Петербурзі. Згодом, завдяки наполегливому листуванню з дирекцією Ермітажу та особистим зусиллям провідного науковця музею Сергія Гілярова, надійшла решта творів. 23 січня 2020 року о 18:00 відкриваємо виставку, присвячену колекції Василя Щавинського. Проект є результатом багаторічної роботи науковців з дослідження історії та атрибуції творів живопису, графіки та бібліотечного фонду, а також реставраторів – з відновлення шедеврів цього зібрання – надважливої складової нашої культурної спадщини.

приховати
Афіша. Зліва фотографія жіночого погруддя, справа — текст

Останній Салон у музеї цього року

читати далі..

Уявіть собі: затишний напівморок гобеленової зали, бульбашки шампанського, що мерехтять у келиху і… неймовірна старовинна казка. Напередодні Нового року наш Салон буде сповнений атмосферою 18 століття. Ми відшукали рідкісну казку 1731 року, яку з цієї нагоди спеціально переклали з французької. Жодних банальностей про принців перетворених на чудовисько, жабу, ведмедя – кого цим здивуєш? Історія про пристрасть, ревнощі, ніжне кохання, фей, чаклунів, таємничий Порцеляновий острів. Щасливий кінець та святковий настрій гарантовано! Вартість участі: 150 грн. Довідки та бронювання: +38(044) 235 32 90 (в робочий час музею з середи по неділю з 10:30 до 17:00)

приховати
Кавер з зображенням однієї частини триптиху "Поклоніння волхвів" справа та організаційною інформацією зліва.

Різдвяна екскурсія «Велика традиція Європи: Мадонна з немовлям»

Різдвяна екскурсіюя «Велика традиція Європи: Мадонна з немовлям»!

читати далі..

Стартував продаж квитків на дорослу різдвяну екскурсію «Велика традиція Європи: Мадонна з немовлям»! Познайомимося з різними типами зображень Мадонни з немовлям на прикладі цінних зразків європейського мистецтва. На вас чекають незабутні враження та святковий настрій. Дати екскурсій: У грудні: 28 та 29-те У січні: 4 та 5-те Початок о 12:00 Чекаємо на вас! Запис на екскурсію: (044) 235-32-90 (у робочий час музею з середи по неділю з 10:30 до 17:00) Вартість: 45 гривень + вхідний квиток до експозиції

приховати
Кавер фірмового музейного коричневого кольору. Справа фрагмент катини з музикантом.

Концерт "Гра і класики"

У програмі концерту: Моцарт Бах. Дві прелюдії та фуги KV 404a Бетховен. Струнне тріо ор.9 #1 Руссель. Струнне тріо ор.58

читати далі..

У програмі концерту: Моцарт Бах. Дві прелюдії та фуги KV 404a Бетховен. Струнне тріо ор.9 #1 Руссель. Струнне тріо ор.58 Виконавці: Янжима Морозова (скрипка) Наталія Лозова (альт) Дмитро Глущенко (віолончель) Квитки у касах музею. Вартість: 130 та 200 грн. Запитання та бронь: (099) 667-49-06, (044) 235-32-90 (телефон доступний в робочий час музею з 10:30 до 17:00 з середи по неділю).

приховати

Голоси Різдва

Голоси Різдва. Святкова концерт-екскурсія історією мистецтва та музики. Європейська духовна музика і колядки. Оксана Олійник та Ансамбль "Благовість". Вартість квитка 300 грн.

читати далі..

У передчутті свят готуємо особливу програму екскурсії-концерту разом з Ансамбль солістів "Благовість". Тривалість програми близько 1,2 години. Група слухачів формується за попереднім записом: (044) 235-32-90 (в робочий час музею з середи по неділю з 10:30 до 17:00). Вартість квитка: 300 грн

приховати
Чорно-біла фотографія  часів Ханенків сучасної зали мистецтва Відродження.

Екскурсія до 101 річниці підписання Варварою Ханенко Дарчої на дім і колекцію

15 грудня о 12:00 мистецтвознавець Ігор Хоборов проведе тематичну екскурсію "У Ханенків на Терещенківській".

читати далі..

Приходьте дізнаватися більше про історію найбільшої колекції світового мистецтва в Україні та неймовірну історію дарунку подружжя Ханенків. Вартість: 45 грн + вхідний квиток до експозиції (60 грн дорослі, 45 грн студенти, 25 грн пенсіонери та школярі)

приховати
Зліва фото з античної вази чорно-рудого кольору, справа організаційна інформація

Остання кураторська екскурсія виставкою «Ханенківські антики: історія архівної теки»

Від кураторки виставки та директорки Музею Ханенків Катерини Чуєвої пройде цієї неділі о 14:00!

читати далі..

Двотисячолітні свідки античної цивілізації та їхні забуті «портрети» роботи відомого художника, замилування античністю і наукові дослідження, люди і революції, музеї і колекції - усе в одній теці зі старовинними акварелями! Вартість: 45 грн + вхідний квиток (40 грн для дорослих, 20 грн для студентів, 10 грн для школярів та пенсіонерів)

приховати
Фотографія зі святкового столу з Новузу та текст на червоному фоні

Культурний декрет 12.03

Культурний декрет — це програма для батьків з дітьми до 3-х років. Ми стелимо килим, дістаємо іграшки та починаємо! Поки діти бавляться — батьки знайомляться з музеєм.

читати далі..

Родини Культурного декрету стануть першими відвідувачами виставки «Новруз. Талісмани і килими». Новруз - свято Нового року / зустрічі Весни у іранців, азербайджанців, узбеків, таджиків, туркменів, казахів, курдів, татар та багатьох інших народів. Найдавніша новорічна традиція у світі, Новруз нараховує понад 2000 років тяглості. Як святкує новий рік Західна Азія? Давайте уявимо себе іранською газдинею, яка у ці дні стає справжньою чаклункою і дизайнеркою. Створимо священний новорічний стіл хафт-сін, дарунок Сонцю. А також поринемо у магічні сенси та вібрації найцінніших в колекції перських та азербайджанських килимів 17-19 століть, спеціально до свята на короткий час вийнятих зі сховищ. Програму проведе Ганна Рудик, заступниця директорки музею, кураторка колекції ісламу. 12 березня, 11:00 Реєстрація: http://bit.ly/2QxWrDg Вартість: 120 грн

приховати
Афіша з використанням зображення з голадської картини, на якій юнак грає на струнному музичному інструменті

Концерт барокової музики

Найкращі українські виконавці музики бароко — в Музеї Ханенків у перший день зими! У програмі твори Крігера, Строцці, Бонончіні та Баха.

читати далі..

Найкращі українські виконавці музики бароко — в Музеї Ханенків у перший день зими! У програмі твори Крігера, Строцці, Бонончіні та Баха. Виконавці: Наталія Хмілевська — сопрано Кирило Шарапов — барокова скрипка Наталя Фоменко — клавесин Роман Меліш — контратенор Квитки у касах музею. Вартість: 130 та 200 грн. Запитання та бронь: (099) 667-49-06, (044) 235-32-90 (телефон доступний в робочий час музею з 10:30 до 17:00 з середи по неділю).

приховати

Міні експозиція в рамках ювілейного року Рембрандта. Твори з колекції Музею Ханенків.

Гравюра, на якій дитина у стільці з високою спинкою. Дитина вдягнена у довгу сукню та головний убір

Культурний декрет у листопаді

читати далі..

Як виховували дітей декілька століть тому? Яким було дитинство і кого вважали дитиною? Як відрізняли хлопчика від дівчинки? У що одягали та як виховували діточок? Про дитинство минулих часів дізнаєтеся вже в цей четвер, 21 листопада, об 11 годині, під час тематичної екскурсії для батьків та дітей виставкою «Дитячий світ». Поспішайте записатися, виставка триватиме кілька днів! Вартість: 120 грн Запис: http://bit.ly/2QxWrDg

приховати
Зліва розташований текст, справа - портрет Інфанти Маргарити

Семінар Озброєне око. Технологічна експертиза творів мистецтва

читати далі..

Бюро науково-технічної експертизи «АРТ-ЛАБ» та Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків запрошують музейних фахівців, мистецтвознавців / істориків мистецтва взяти участь у семінарі “Озброєне око. Технологічна експертиза творів мистецтва”, що відбудеться в рамках проекту “НА.МИ.СТ.О. – НАука. МИстецтво. СТудії. Освіта” #ЗаПідтримкиУКФ Де: Музей Ханенків (Терещенківська, 17, Азійська колекція) Коли: 22 жовтня 2019 року Техніко-технологічні дослідження сьогодні є невід’ємною складовою атрибуції творів мистецтва. Комплексна технологічна експертиза включає дослідження оптичними і фізико-хімічними методами, що дозволяють визначати технологічні особливості творів, зокрема, творів живопису, наприклад, ідентифікувати пігментний склад і в’язиво фарбового шару та ґрунту тощо. Сукупність отриманих результатів, у свою чергу, дає можливість встановити час створення предмету і уточнити низку його атрибутивних даних. Учасники семінару зможуть отримати базові теоретичні та практичні знання щодо сучасних методів техніко-технологічних досліджень, особливостей їх використання, переваг та слабких місць, а також інтерпретацій результатів та використання їх в атрибуції музейних предметів на прикладі творів європейського живопису з колекції Музею Ханенків. Програмою передбачені лекції від фахівців Бюро науково-технічної експертизи "Арт-лаб" та Музею Ханенків, демонстрації застосування окремих методів, огляд виставки за матеріалами проекту, а також презентація посібника за матеріалами проекту. Учасники семінару отримають безкоштовний примірник посібника. РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА Участь у семінарі – виключно за попередньою реєстрацією: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScYdM9bkYBrvais3t_rW4hpGbp4HPLPllEMsGEESo8ZRCBkrw/viewform Ваша реєстрація має бути підтверджена оркомітетом. Просимо взяти до уваги, що витрати на відрядження – за рахунок сторони, що відряджає. Детальніше про проект НАМИСТО: http://art-lab.com.ua/index.php/uk/2019-07-28-20-16-37

приховати
Частина портрету Карлоса з організаційною інформацією

Айдентика Музею Ханенків: презентація. Семінар з брендингу

читати далі..

Музей Ханенків презентує нову айдентику! Ми йшли до цього декілька років. У музеї зберігається найбільша колекція світового мистецтва в Україні, що була зібрана київськими меценатами Богданом та Варварою Ханенками. А отже, важливо було не лише створити новий візуальний образ музею, що «говорив» би про Музей сьогоднішній і завтрашній, а й відобразити його історію і дух. Це непросте завдання Музей реалізував разом з командою Школи дизайну Projector. Тема музейного брендингу надзвичайно актуальна та багатошарова. Саме тому команди Музею Ханенків та школи дизайну Projector вирішили провести не лише презентацію нової айдентики, а й семінар з брендингу для усіх, хто працює в царині культури. У програмі презентації та семінару: 12:30 - Відкриття. Вступне слово. Катерина Чуєва, генеральний директор Музею Ханенків. 13:00 - Alexander Tregub, керівник та співзасновник Projector Creative & Tech School. 13:45 - Брендинг музеїв. Етапи та процеси на прикладі NAMU. Антон Иванов, співзасновник CREVV, у минулому керівник дизайн-відділу Banda. Серед робіт Антона ребрендинг NAMU, робота над Ukraine Now. 14:20 - Робота дизайнерів з державним сектором. Ініціативи та пробоно проекти. Дмитрий Буланов, графічний дизайнер, засновник Dmytro Bulanov creative büro, куратор у Projector. 15:00 - Як відбувалась робота над айдентикою Музею Ханенків. Vladimir Smirnov та Анастасія Жеребецька, дизайн-директори Spiilka Design Büro, куратори проекту у Projector. 15:30 - Презентації концепцій айдентики музею 16:00 - Презентація нового брендингу Музею Ханенків. Випускники курсу Visual Communications Professium, автори роботи: Даня Нестеревич, Yevhen Chuhuievets, Olha Bakan, Stasia Lutova. Адреса: вул. Терещенківська, 17 Вхід вільний!

приховати