Пропустити навігацію

Актуальні події

Афіша до лекції з іранською кахлею та фотографією кураторки колекції

Лекторій Музею Ханенків: "Шедеври ісламу: перський кахель 1227 року з царем на верблюді"

Лекція відбудеться у суботу, 27 лютого. Початок о 16:00. Вхід до «азійської» будівлі музею (вул. Терещенківська, 17), І поверх. Вартість: 110 грн Реєстрація обов’язкова: https://bit.ly/3bqlUZN

читати далі..

Лекцію присвячено предмету з музейної колекції, який посідає виняткове місце в історії середньовічного мистецтва Ірану. Розмаїття й глибина культурних вимірів «кахля з царем» 1227 року разом утворюють запаморочливу голограму «золотої доби» культури Ірану. Ганна Рудик (PhD, історія та теорія культури) з 2002 року є кураторкою колекції мистецтва ісламу Музею Ханенків. З 2011 року – заступниця директора музею з освітніх програм. Випускниця кафедри культурології НаУКМА (1998).

приховати
Зображення. Фрагмент афіші програми, що містить фото ведучого та назву програми

Арт діалоги з Ігорем Хоборовим до китайського Нового року

Субота, 20 лютого, 14:00

читати далі..

Будемо вчитися бачити, а не дивитися. Варість: 45 грн + вхідний квиток Запис: (044) 235-32-90, (099) 667-49-06

приховати
Фото маленьких дівчат з квестом у руках

Квест для дітей азійською експозицією

Маємо довгоочікувану новину для шукачів музейних цікавинок!🕵🏻‍♀️🕵🏻‍♂️

читати далі..

Експонат-загадка вже чекає на тих, хто відшукає його в залах азійської експозиції. Правильні відповіді на 5 запитань квесту — підказки, які приведуть до таємничого експонату. Вартість квесту: 15 гривень. Запитуйте на касах музею!

приховати
Порцеляновий чоловічок на фірмовому червоному тлі з написом Відкриваємось

Правила відвідування музею під час карантинних обмежень

Працюємо за старим графіком з 10:30 до 17:30 (каси до 17:00) з середи по неділю. Що варто пам’ятати перед походом до музею?

читати далі..

📍 Будь ласка, вдягніть маску до того як ви увійшли до музею та не знімайте її уродовж усього часу перебування у музеї. Вдягнутою вважається та маска, що щільно прилягає до обличчя та закриває ніс і рот :) 📍 Дотримуйтеся дистанції у 1,5 метра 📍 Заради вашої безпеки музей може прийняти обмежену кількість відвідувачів. Візьміть до уваги, що може бути черга 📍 Дні відкритих дверей скасовуються до повного зняття карантинних обмежень 📍 Утримайтеся від походу, якщо маєте симптоми ГРВІ. На вході за допомогою безконтактного термометра обов'язково буде вимірюватися температура 📍 Екскурсії проводяться виключно за попереднім записом: (099) 667-49-06 📍 Доступні індивідуальні аудіогіди європейською експозицією для дітей та молоді та азійською – для дорослих 📍 Також для самостійного відвідування на касах у вільному доступі завжди у доступі квести музеєм Бережіть себе та до зустрічі у залах!

приховати

Вакансії у музеї

Надсилайте резюме з поміткою про вакансію на khanenkomuseum@ukr.net

читати далі..

У музеї відкрито вакансії: 1. Завідувач відділу інженерно-технічного забезпечення. Оклад 6675 грн 00 коп

приховати
Кавер з елемонтом кольлрової графіки з зображенням птахів та рослин

Ранні пташки

13 та 27 лютого о 10:30 Екскурсія "Ранні пташки" — це найбюджетніший спосіб познайомитися з європейською експозицією музею.

читати далі..

Хтось не уявляє початок дня без ранкової кави, хтось – без фізичних вправ. А як щодо здійснення подорожі у часі та поглиблення знань у галузі мистецтва? Суботніми ранками будемо знайомитись з західноєвропейською експозицією! Увага! Після екскурсії впродовж усього дня Ви відчуватимете нестримний потяг до прекрасного. Запис: (044) 235-32-90, (099) 667-49-06 Вхід за квитком до музею (60 грн дорослі, 35 грн студенти, 25 грн школярі та студенти)

приховати