Пропустити навігацію

Актуальні події

Зліва зображення с картини, де жінка грає на піаніно, справа — тектовий блок

Концерт For Two to play

Твори англійських, французьких, австрійських та українських композиторів XVI-ХХІ століть для клавесина у дві та чотири руки.

читати далі..

Виконавці: Світлана Шабалтіна та Любов Тітаренко Квитки у касах музею. Вартість: 130 та 200 грн. Запитання та бронь: (099) 667-49-06, (044) 235-32-90 (телефон доступний в робочий час музею з 10:30 до 17:00 з середи по неділю).

приховати
Червоний кавер з зображенням жовтої вази та фірмової музейної рамки

Екскурсія "Рік Білої Миші. Символи радості й добробуту"

25 січня о 16:00

читати далі..

Час найбільших сподівань, найяскравіших прикрас, найсмачніших страв - Свято Весни, тобто новий рік за китайським традиційним календарем. Цього разу його символом виступає Біла Миша - як було 60 років тому і буде ще через 60 років. 25 січня, у перший день Мишачого року, в залі мистецтва Китаю познайомимося з улюбленими символами добробуту і щастя та послухаємо про традиції святкування нового року в Китаї.

приховати
Екскурсія "Рік Білої Миші. Символи радості й добробуту"

Відкриття виставки "Дар Василя Щавинського (1868–1924)"

Відкриваємо виставку "Дар Василя Щавинського (1868–1924)", присвячену колекції видатного науковц, колекціонера, глибокого знавця мистецтва і великого патріота України. Вхід на відкриття вільний!

читати далі..

Після загибелі колекціонера в 1925 р. у дарунок від його удови К.А. Бурикиної-Щавинської Музей Ханенків одержав частину колекції, яка не потрапила на збереження до Ермітажу і лишалася у помешканні подружжя в Петербурзі. Згодом, завдяки наполегливому листуванню з дирекцією Ермітажу та особистим зусиллям провідного науковця музею Сергія Гілярова, надійшла решта творів. 23 січня 2020 року о 18:00 відкриваємо виставку, присвячену колекції Василя Щавинського. Проект є результатом багаторічної роботи науковців з дослідження історії та атрибуції творів живопису, графіки та бібліотечного фонду, а також реставраторів – з відновлення шедеврів цього зібрання – надважливої складової нашої культурної спадщини.

приховати

Вакансії у музеї

Надсилайте резюме з поміткою про вакансію на khanenkomuseum@ukr.net

читати далі..

У музеї відкрито вакансії: 1. Заступник генерального директора з науково-методичної роботи 2. Інженер 1 ка. 3. Провідний бухгалтер 4. Провідний науковий співробітник

приховати
Кавер з елемонтом кольлрової графіки з зображенням птахів та рослин

Ранні пташки

25 січня о 10:30 Волонтерська екскурсія "Ранні пташки" — це найбюджетніший спосіб познайомитися з європейською експозицією музею.

читати далі..

Волонтерська екскурсія "Ранні пташки" — це найбюджетніший спосіб познайомитися з європейською експозицією музею. Хтось не уявляє початок дня без ранкової кави, хтось – без фізичних вправ. А як щодо здійснення подорожі у часі та поглиблення знань у галузі мистецтва? Суботніми ранками будемо знайомитись з західноєвропейською експозицією! Увага! Після екскурсії впродовж усього дня Ви відчуватимете нестримний потяг до прекрасного. Запис: (044) 235-32-90 Вхід за квитком до музею (60 грн дорослі, 35 грн студенти, 25 грн школярі та студенти)

приховати