На передньому плані - простора зелена галявина з високим пам'ятником, по якій гуляють люди. Наприкінці галявини - великий світлий палац. Над ним - яскраве блакитне небо.

Автор:

Джон Бойделл (Дорінгтон,1719-Лондон,1804)

Вид з півночі на замок та парк Бленхейм в Оксфорді

офорт, розфарбований від руки

260х433, 238х420

3419 ГР

Виставки:

Шекспірівська галерея та інші шедеври видавництва Джона Бойделла, 05.12.2014 , Дует вишуканих мистецтв

Європейська гравюра

Палац і парк Бленхейм - родовий маєток герцогів Мальборо розташований у містечку Вудсток у графстві Оксфордшир. Був побудований у 1705—1724 рр. у стилі бароко як резиденція першого герцога Мальборо, військового і державного діяча, визнаного найбільш видатним англійським полководцем за всю історію. У центрі – 40-метрова колона Перемоги, яку увінчає статуя герцога. Вона була встановлена через 5 років після смерті герцога на честь його перемог.

На гравюрі зображений регулярний парк, який вже після її створення 4-й герцог Мальборо перетворив на пейзажний.