Пропустити навігацію

Правила перебування

Ми щиро раді вітати вас у музеї та прагнемо, щоб досвід кожного відвідувача був максимально приємним! Задля вашої безпеки, комфорту і задоволення просимо дотримуватися таких правил:

Будь ласка, не варто:

  • приносити та споживати їжу та напої, це може зашкодити експонатам та історичним інтер’єрам музею. А ми ж хочемо зберегти їх для майбутніх поколінь!
  • торкатися експонатів, обрамлень, захисного скла, основ та підставок під експонати, етикеток або інших об’єктів, окрім тих, які мають спеціальне маркування.
  • використовувати при фотографуванні спалах та селфі-палку.
  • у будь який спосіб блокувати вхідні двері та коридори, перешкоджати вільному пересуванню інших відвідувачів.
  • бігати, стрибати, кричати чи в будь-який інший спосіб піддавати ризику збереженість колекції та порушувати спокій інших відвідувачів.
  • заходити до зал музею у верхньому одязі: пальтах, куртках, шубах, плащах. Ці речі можна залишити в гардеробах музею.
  • заносити до зал музею будь-які великі предмети: великі сумки, рюкзаки та парасольки. Це можна залишити у гардеробах музею, а також у локерах, розміщених у будинку № 17. Те ж прохання щодо засобів пересування: велосипедів, самокатів, роликів. Винятки: компактні дитячі візочки та колісні крісла.
  • відвідувати музей з тваринами. Нам також дуже шкода, але коти з музейного дворику категорично заперечують проти конкурентів.
  • палити на території музею.

Інші правила та рекомендації

 

Мобільні телефони

Будь ласка,  переводьте засоби зв’язку у беззвучний режим і користуйтесь навушниками для прослуховування музики.

Діти

Діти мають відвідувати музей у супроводі дорослих. Керівники дитячих груп несуть відповідальність за дотримання дітьми правил безпеки в музеї.

Групи

Будь ласка, подбайте про завчасне бронювання екскурсії для вашої групи. Група дорослих відвідувачів та студентів може включати до 20 осіб, група школярів — до 15 осіб.

Освітні заходи в музеї

Виняткове право надання освітніх послуг (проведення екскурсій, занять, консультацій з тематики музею) на території Музею Ханенків належить його штатним науковцям та атестованим гідам-волонтерам. Ваші пропозиції щодо організації спільного освітнього заходу, будь ласка, подавайте на розгляд керівництва музею за електронною адресою: khanenkomuseum@ukr.net.  

Скетчінг (ескізи)

Індивідуальні відвідувачі можуть робити в залах музею замальовки олівцем або ручкою за умови, що це не порушує комфорт перебування в музеї інших відвідувачів.